invisible hit counter Onlajn prijava za polaganje prijemnog ispita za upis učenika u prvi razred srednje muzičke škole | 2021/2022. - Muzička škola "Stanislav Binički" | Leskovac

Homescreen widget

By  |

Dragi roditelji i učenici,  vaše prijave za polaganje prijemnog ispita za upis učenika u prvi razred srednje muzičke škole u školskoj 2021/2022. godinu možete obaviti elektronskim putem popunjavanjem ovog formulara. Informacije koje budete uneli nakon popunjavanja i klikom na dugme POŠALJI biće sačuvane u bazi podataka naše škole. Bićete kontaktirani od strane administracije škole u najkraćem roku na telefon koji budete ostavili u prijavnoj formi. Sve dodatne informacije o upisu možete dobiti na telefon 016/248-402.