invisible hit counter Konkurs za upis učenika u I razred osnovne muzičke škole - Muzička škola "Stanislav Binički" | Leskovac

Vesti

Konkurs za upis učenika u I razred osnovne muzičke škole

By  |

Muzička škola “Stanislav Binički” u Leskovcu raspisuje konkurs za upis učenika u I razred osnovne muzičke škole. Prijavljeni kandidati će polagati prijemni ispit 19.05, 20.05, 26.05 i 27.05.2018. godine.

Polaganju prijemnog ispita mogu pristupiti kandidati odredjenog uzrasta i to:

• za sticanje šestogodišnjeg obrazovanja (violina, violončelo, flauta, klavir, harmonika, gitara) , učenici koji septembra 2018. godine polaze u treći razred osnovne škole;
  • za sticanje četvorogodišnjeg obrazovanja (truba, klarinet i saksofon) učenici koji septembra 2018. godine polaze u peti razred osnovne škole;
  • za sticanje dvogodišnjeg obrazovanja (solo pevanje i tradicionalno srpsko pevanje) učenici od 14 godina starosti.

Prijavljivanje traje do 19.05.2018. godine

Sve informacije možete dobiti u sekretarijatu škole ili na telefon 016/244-002 i 016/248-402.

Ovde možete preuzeti konkurs po broju učenika koji se primaju za odredjeni instrument –  Konkurs 2018/2019 (97 downloads)

Ovde možete preuzeti prijavu za upis u I razred osnovne muzičke škole –  Prijava za upis OMŠ (65 downloads)